Nezaradené

11. 10. 2019 – Deň otvorených dverí v laboratóriu virtuálnej a zmiešanej reality – LIRKIS

V rámci výstavy Extrapolácie 2019 sme pre vás na 11. 10. 2019  pripravili v našom laboratóriu deň otvorených dverí. Počas neho si budete môcť vyskúšať virtuálnu realitu v unikátnom zariadení LIRKIS CAVE a zmiešanú realitu s holografickým počítačom Microsoft HoloLens.

11. 10. 2019 k nám môžete prísť o 9:00 alebo 10:00.  Kapacita laboratória je asi 15 ľudí, preto, ak si svojim miestom chcete byť istí, napíše na email stefan.korecko@tuke.sk. Ako predmet správy uveďte „Rezervacia LIRKIS DoD“ a uveďte čas, kedy chcete prísť, prípadne počet ľudí ak prídete spolu viacerí.

Ako sa k nám dostanete: Laboratórium LIRKIS sa nachádza na prízemí budovy ústavu výpočtovej techniky na ulici Boženy Němcovej 3 v Košiciach. Presnú polohu budovy nájdete na orientačnom pláne Technickej univerzity (http://www.tuke.sk/wps/portal/tuke/uchadzaci/orientacny-plan-tuke). Budova je na pláne označená ako „BN3“. Po vstupe do budovy zamierite doprava, do úzkej chodby smerujúcej na juh. Laboratórium LIRKIS sú druhé dvere napravo v tejto chodbe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *